Geçmişten Bugüne Oxford Üniversitesi Tarihi: Mezunlar ve Bilim İnsanları

Türkiye’de Kalp Naklinin Öyküsü

Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Yerli Film

Her Gün 1 Bardak Kefir İçerseniz Ne Olur?

Yeni Sezonda İzleyebileceğiniz 6 Yerli Dizi

Dizi, Güncel 4 Ekim, 00:30'de eklendi

Diziler başlıyor, bitiyor. Başlıyor, bitiyor. Bazıları kısa ömürlü olup erken finalleri ile ekrana veda ediyor. Bazıları da, bir yaz dizisi olarak başlayıp 1-2 sezon boyunca televizyondaki varlığını sürdürüyor.

Dizi piyasasında, artık neyin ne olacağını kestirmek gerçekten oldukça zor. Büyük umutlarla başlayan büyük projeler, izleyicide beklenen etkiyi yaratmayabiliyor. En sevilen oyuncuların dizileri kısa bir süre içinde yayından kalkabiliyor.

Yine de, yeni başlayacak yapımlara bir şans vermek gerektiğini düşünüyoruz. Sıkı bir dizi takipçisiyseniz, yeni sezonda ekranda varlığını sürdürmesi muhtemel bu 5 yerli dizi ilginizi çekebilir.

Ferhat İle Şirin

Adından da anlayabileceğiniz üzere bir aşk dizisi. Fox TV’de yayınlanacak Ferhat ile Şirin dizisinin 2020 yılının ilk zamanlarında başlayacağı konuşuluyor. Dizinin başrollerinde Leyla Tanlar ve Tolga Sarıtaş var.

Aşk Ağlatır

Bir diğer aşk dizisi olarak ekranlara gelmeye hazırlanan dizi de Aşk Ağlatır. Show TV’de ekranlara gelecek olan dizi, Love That Makes You Cry dizisinin yerli uyarlaması olacak. Dizi, gençlerin etrafında döneceği için bir gençlik dizisi olarak ekrana gelecek.

Kuzey Yıldızı

Show TV’de ekrana gelecek yeni sezon dizilerinden biri de Kuzey Yıldızı. Eşinden ayrılan bir adamın üç kızı ile birlikte yaşadıklarını anlatacak olan dizinin çekimleri Ordu’da başladı. Eğlenceli bir dizi izlemek isteyenler için tavsiye edilebilir.

Sevgili Geçmiş

2019 Eylül ayında başlayacak ve Star TV’de ekrana gelecek olan Sevgili Geçmiş dizisinin çekimleri İzmir’de başladı. Başrollerini Ece Uslu ile Emre Kınay’ın paylaşacağı dizi, romantik ve dram türlerinde olacak.

Sefirin Kızı

İbrahim Çelikkol hayranları ekran başına! Star TV’nin yeni yayın döneminde ekrana gelecek olan Sefirin Kızı dizisinde, Neslihan Atagül ile Engin Akyürek gibi isimler de olacak. Dizinin 2019’un son ayılarında yayın hayatına başlaması bekleniyor.

Seksenler

Yeni sezonun bombası ise Seksenler dizisi oldu. Yayınlandığı dönemde çok sevilen dizi, eski kadrodan pek çok isimle yoluna devam etme kararı aldı. 7. sezonu ile kaldığı yerden devam edecek dizide hangi isimlerin olduğu ise şimdilik saklanıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.