Bir İntikamın Panoraması: Lucky Number Slevin


Sağlam oyuncu kadrosuyla izleyicide daha izlemeden merak uyandıran 2006 yapımı film,henüz başlarda “Bilmece mi çözmeye geldik film izlemeye mi?” sorusunu seyirciye sordurtmakta. Bruce Willis, Morgan Freeman, Ben Kingsley ve Jost Hartnett gibi ünlü  Hollywood aktörlerini bünyesinde barındıran film içimizdeki intikam ateşini açığa vurabilecek nitelikte kurgulanmış bir şekilde izleyicinin karşısına çıkıyor.

İnce detayları, derin diyalogları ve birinci sınıf oyunculuğu filmin her sahnesinde tüm benliğinizle hissedeceksiniz. Özellikle Morgan Freeman hayranlarını filmde bir sürpriz beklemekte. Alışılmış rollerinin dışında bambaşka bir rolle karşımıza çıkıyor bu filmde Morgan Freeman. Bu rol Morgan Freeman hayranlarını biraz üzebilir baştan söyleyelim. Yine de filmin akıl dolu sahnelerini gördükten sonra kararınızı değiştireceğinizi şimdiden söyleyebiliriz.

Filme karakterini katan Slevin ise hemen herkeste hayranlık uyandıracak usta bir oyunculuk sergilemesiyle gönüllerimizde taht kuruyor. Suç dünyasında hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değildir. Sevgilisi tarafından aldatılan, evinden atılan ve kimliğini de yankesiciye kaptıran Slevin’i New York’da aksiyon, karmaşa ve bilmece dolu günler, pişmiş tavuğun bile  başına gelmeyecek musibetler  beklemektedir. Acaba Slevin bu başına gelen türlü belalardan kurtulabilecek midir? Yoksa New York’a gelmesinin de bir sebebi mi vardır? Filmin son otuz dakikasına kadar bu soruların cevabını bulmak bir hayli zor. Her anı heyecan ve gizem dolu olan bu başarılı film, izleyicilerin biraz dikkatini ölçmek,biraz da beyin fırtınası yapmalarını sağlaması bakımından en ince ayrıntısına kadar düşünülerek kurgulanmış.

Şimdiden İyi Seyirler.

Beğendiniz mi? Öyleyse paylaşın!


Bu içeriğe tepki ver

çok iyi çok iyi
3
çok iyi
kötü kötü
1
kötü
iyi iyi
2
iyi
yok artık yok artık
0
yok artık

One Comment

Yorum Yapın

  1. filmi izlemiş gibi oldum muhteşem ayrıntıları cımbızla çekip okuyuculara aktarmışsınız elinize sağlık

shares