Geçmişten Bugüne Oxford Üniversitesi Tarihi: Mezunlar ve Bilim İnsanları

Türkiye’de Kalp Naklinin Öyküsü

Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Yerli Film

Her Gün 1 Bardak Kefir İçerseniz Ne Olur?

Gossip Girl Dizisi Geri Dönüyor

Dizi 26 Eylül, 11:45'de eklendi

Manhattan’ın elit insanlarının skandal hayatlarına yeniden dalmaya ne dersiniz? XOXO, çünkü Gossip Girl geri dönüyor!

WarnerMedia’nın yeni yayın hizmeti olan HBO Max, izlenme rekorları kıran dizinin yeniden başlatılması kararını verdi. Dizi, eski versiyonunun bitmesinden sekiz yıl sonra yeniden ekranlara gelecek. İzleyiciler, Gossip Girl’ün radarına girecek yeni bir grup okul öğrencisi ile tanışacak, ancak bu kez sosyal medya çağında.

Dizinin finalinden sekiz yıl sonra, Gossip Girl’in sosyal gözetimi altında yeni nesil bir New York özel okul gençleri ile tanışacağız. Dizi, aradan geçen yıllardan sonra, sosyal medyanın New York ortamını nasıl değiştirdiğini ele alacak.

Cecily von Ziegesar’ın kitaplarından esinlenen Gossip Girl, 2007 yılında başladı ve burada oynayan isimler dünya çapında ün kazanmıştı. Dizi, altı sezon boyunca devam etti ve finalde, Gossip Girl’ün Dan Humphrey olduğu ortaya çıkmıştı.

Yeniden Şekilleniyor

Yeni dizi hakkında henüz çok fazla bir şey bilinmiyor. Bilinen tek şey, Gossip Girl web sitesinin yayınlanmasından sekiz yıl sonra başlayacağı. Yeni dizide, yeni nesil bir Upper East Side gençler, tahmin edebileceğiniz gibi, sosyal medyanın da dahil olması ile Gossip Girl’ün yeni hedefi olacak. Dizinin yeni versiyonunda, aradaki yıllarda sosyal medyanın New York’taki okul yaşamını nasıl değiştirdiği ele alınacak. Yeni dizi de orijinal dizinin yaratıcısı Joshua Safran tarafından yazılacak.

Yeni Bir Hikaye Mi Yoksa Devamı Mı Olacak?

Gossip Girl’ün bu yeni serisinde, Manhattan’ın seçkinlerinin yeni oyuncu kadrosundaki isimlere odaklanılacak. O zamanlar da, karakterlerin telefonları ve sosyal medyaları vardı, ama bugün bildiğimiz hiçbir şey yoktu.

Yeni oyuncu kadrosu, Gossip Girl’ün her şeyi bilen bakışlarından kaçınmaya çalışırken, daha da zor anlar yaşayacaklar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.