Doğa İle Başbaşa Bir Tatil İçin En İyi Ücretsiz Kamp Alanları

Sinemalarda 2020’nin En Çok İzlenen Türk Filmleri

Doğru Bir Forex Yatırımında Bilinmesi Gerekenler

Uluslararası Alanda Türkiye’nin En İyi 10 Üniversitesi

İntihar Ederek Ölen 10 Ünlü Yıldız

Dünya 6 Ekim, 20:50'de eklendi

İntihar etmek, maalesef giderek artan bir problem. İntihar eden kişiler ünlü biri olduğunda ise, bu kararın nasıl verildiğini daha çok merak ediyoruz. Şöhret var, servet var, birçok insanın hayalini kurduğu şeylerle dolu bir hayat var.

Bazı durumlarda, intihar eylemi çok daha fazla sorgulanabilir. Ünlü bir oyuncunun intihar etmesi, bu durumlardan biridir. Şatafatla ve servetle dolu hayatlarına rağmen, yaşamını kendisi sonlandırmayı tercih eden 10 ünlü oyuncuyu bu listede buluşturduk!

Robin Williams

Komedyen ve aktör Robin Williams, zamanının en tanınmış ve başarılı komedyenlerinden biriydi. Kaliforniya’daki evinde, kendisini asmış bir şekilde bulundu.

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe ismi, “sarışın bomba” ile eşanlamlıdır. 1950’li yıllarda kariyeri zirveye çıkan ünlü oyuncu, 60’lı yılların başında odasında ilaç içerek ölmeyi tercih etti.

George Reeves

O, bir zamanlar herkesin Superman’iydi. İntiharı biraz tartışmalı olsa da, o da bir evde, alkolle dolu bir gecenin ardından ölü bulundu.

Kurt Cobain

Müzik dünyasına damga vuran isimlerden biri. 27 yaşında, bir silahla kendisini öldürdüğünde, herkesi şaşkına çevirdi.

Lucy Gordon

Spiderman ve Serendipity gibi önemli yapımlarda rol alan ünlü oyuncu, Paris’teki evinde kendini asmış bir şekilde bulundu.

Dana Plato

Diff’rent Strokes filmi ile ünlenen güzel oyuncu, 2000’li yılların başında, aşırı dozda ilaç olarak intihar etmeyi tercih etti.

Freddie Prinze

Chico ve Man dizisiyle milyonlar tarafından tanınan bir isim olan Freddie Prinze, erken yaşlarda gelen başarıların ardından depresyona girdi. Bir Rus ruleti oynadığı sırada, 22 yaşında intihar etmeyi tercih etti.

Avicii

Avicii sahne adıyla bilinen Tim Berling, dünyaca ünlü DJ’lerden biriydi. O da, erken yaşlarda intihar ederek ölmeyi tercih etti.

Margaux Hemingway

Kült filmler arasına giren Lipstick filmiyle ünlenen ünlü oyuncu, yaşadığı iki başarısız evliliğin ardından girdiği depresyon nedeniyle, aşırı miktarda ilaç içerek intihar etti.

Michael Roof

Komedi filmlerinde rol olan ve başarılı bir komedyen olan Michael Roof, 30’lu yaşlarında başarı merdivenlerini çıkıyor olmasına rağmen, bir gece polisler tarafından ağaca asılmış halde bulundu.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.