Sinemalarda 2020’nin En Çok İzlenen Türk Filmleri

Doğru Bir Forex Yatırımında Bilinmesi Gerekenler

Uluslararası Alanda Türkiye’nin En İyi 10 Üniversitesi

Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi Kore Filmleri

Kadınların Erkeklerle İlgili Bilmesi Gereken 9 Şey

Güncel 22 Mart, 16:48'de eklendi

Kadınlar, genellikle bir erkeğin kafasında neler olup bittiğini merak eder. Erkekler nadiren açıldığından, akıllarından ne geçtiğini anlamak zordur. Bu listede, kadınların erkeklerle ilgili bilmesi gereken 9 gerçeği bulabilirsiniz…

1. Ona sorun olmadığını söylerseniz, sorun yokmuş gibi davranacaktır

Ona iyi olduğunuzu söylerseniz, sözünüze inanır ve hiçbir şey olmamış gibi davranmaya devam eder. O, bir akıl okuyucu değildir. İyi değil misiniz? O halde ona doğruyu söyleyin.

2. Başka kadınlara bakarsa rahatsız olmayın.

Sinir bozucu olduğunu biliyoruz; ancak bu erkekler için yalnızca doğal bir reflekstir. Etrafta güzel bir kadın ya da etkileyici bir dekolte görürlerse, bakacaklar. Bu, onlar için pek de bir şey ifade etmiyor.

3. Küçük ipuçları işe yaramaz, ona direkt söyleyin.

Ona, bir arkadaşınızın erkek arkadaşının onu tatile götürdüğünü söylediğinizde, onun da sizi götürmesini istediğinizi anlamayabilir. Üzgünüm ama erkekler ipuçlarını anlamıyor. Bir dahaki sefere, bir şey istediğinizde ona direkt olarak söylemeniz gerekiyor.

4. Asla annesini eleştirmeyin.

Sizi önemli bir yere koymuş olabilir; ancak onun hayatının tahtında başka bir kadın da var. Bu, onun annesi. Bu nedenle, asla annesi hakkında kötü bir şey söylemeyin. Söyleyeceğiniz bir şey varsa, kelimeleri doğru seçmelisiniz.

5. Arkadaşlar önce gelir.

Dostları, sizden daha uzun süredir onun hayatında. Ve sizden ne kadar hoşlanırsa hoşlansın, arkadaşlarını hayatından uzaklaştırmayı denemeye kalkmayın.

 

6. Aldığı mücevheri kullanmadığınızı fark eder.

Bir erkeğin mücevher alması, onun için büyük bir adımdır. Dolayısıyla, size aldığı hediyeyi kullanmazsanız, bu onu üzecektir.

7. Gömleğinin kirletilmesinden hoşlanmaz.

Evet, sizi gömlekle görmekten hoşlanıyor ve boynunuzdan öpmeyi seviyor. Ancak, gömleğinin üzerinde bıraktığınız bir leke olduğunu fark ettiğinde, bundan mutlu olmayacaktır. Beyaz gömlekleri bozulmamış olmalı!

8. Çok parfüm kokmak iyi değildir.

Üzerinize aşırı dozda parfüm sıkmanızdan hoşlanmazlar; çünkü burun delikleri yanmaya başlıyor. Erkekler, yaklaştıklarında aldıkları kokuları severler. Unutmayın, “daha az, daha fazladır”.

9. İlk buluşmada hesabı ödeyecektir.

Ancak hesabı ödemeye yanaşmadığınızı da fark ederler. Erkekler, bir centilmen gibi davranmayı ve hesabı ödemeyi severler. Ancak, hesap geldiğinde, bir kadının cüzdanına elini sürmemesini kaba bulurlar.

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Salvador 22 Mart 2018

Tespitler oldukça güzel

özsalvador 26 Nisan 2018

tespitler oldukça güzel