Doğa İle Başbaşa Bir Tatil İçin En İyi Ücretsiz Kamp Alanları

Sinemalarda 2020’nin En Çok İzlenen Türk Filmleri

Doğru Bir Forex Yatırımında Bilinmesi Gerekenler

Uluslararası Alanda Türkiye’nin En İyi 10 Üniversitesi

Netflix’e Damga Vurmuş 7 Dizi

Dizi, Sinema 14 Eylül, 00:20'de eklendi

Televizyona alternatif bir yayın hizmeti ile devrim yaratan Netfilx, 2013 yılında kendi orijinal dizilerini yayınlamaya başladı ve House of Cards, firmanın ilk hit serisi oldu. Zaman içinde, diziyi daha popüler seriler takip etti ve Netflix, giderek daha fazla ivme kazanmaya başladı.

Bugün Netfilx, şirket içinde üretilen ya da başka firmalarla birlike üretilen çok sayıda dizi ve belgesel içermektedir. Sizler için, bugüne kadar yayınlanmış ve tüm dünyaya damga vurmuş en iyi Netflix dizileri hakkında bir liste hazırladık. İşte, gelmiş geçmiş en iyi 7 Netflix dizisi…

Big Mouth

Biraz mizah ile başa çıkabiliyorsanız, Big Mouth’un tadını çıkarabilirsiniz. Animasyonlu dizi, iki yedinci sınıf öğrencisini konu alıyor. Nick ve Andrew, dizide arkadaşları Jay ve Jessi ile birlikte ergenlikle değişik derecelerle mücadele ediyor.

Black Mirror

Teknoloji çok ileri gittiğinde ne olur? Dizinin bölümlerinin çoğu; kontrolsüz bir şekilde gelişen teknolojinin neden olduğu, çoğu zaman yaşama şeklimizle bağlantısı olan durumlara değinmektedir.

BoJack Horseman

İlk sezonunda eleştirilere rağmen, BoJack Netflix’e damga vuran projelerden biri oldu. Animasyon olan bu seri, mutluluğu bulmaya ve eski şöhretini kazanmaya çalışan bir sitcom yıldızı olan BoJack Horseman’ın hayatına odaklanıyor.

Chef’s Table

Belgesel niteliğindeki bu dizi, dünya çapındaki mutfakları izleyicilere tanıtmakta ve ünlü şeflerin günlük deneyimleri hakkında fikir vermektedir. Her bölüm, farklı bir restoranda geçiyor. İzleyiciler de, geniş kapsamlı yemek dünyasına dair fikir alıyor.

The Crown

Downtown Manastırı’ndan bu yana en ünlü İngiliz dönemi projesi olan The Crown; 1947 yılında Edinburgh Prensi Philip ile olan evliliğinden başlayarak, II. Kraliçe’nin hayatına odaklanıyor. Dizi, oyunculukları ve tarihi doğruluk gibi durumlar ile de takdir topluyor.

Daredevil

Batman filmlerine benzer bir yolda ilerleyen dizi, Marvel Studios’un rengarenk süper kahraman kadrosunun daha karanlık bir tarafını gösteriyor.

Dark

Listeye yabancı dil girişli dizi olarak giriş yapan Dark, Alman olmasının yanı sıra muhteşem olması ile de listeye girmeye hak kazanıyor. Küçük bir kasabadaki çocukların eksik, doğa üstü olayları ile ne beklediğinizi tahmin etseniz bile bilmeniz oldukça zor. Winden Şehri’nin bulutlarının gölgesinde geçen dizi, Stranger Things’ten daha ürkütücü bir havaya sahip.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.