Sinemalarda 2020’nin En Çok İzlenen Türk Filmleri

Doğru Bir Forex Yatırımında Bilinmesi Gerekenler

Uluslararası Alanda Türkiye’nin En İyi 10 Üniversitesi

Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi Kore Filmleri

Ruh Eşinizi Bulduğunuzun 10 İşareti

Güncel 2 Ekim, 00:05'de eklendi

“Ruh eşi”, iki küçük kelime, bir büyük anlam…

Siz doğmadan önce bile, ruh eşinizin adının belirlendiği söylenir. Her ruhun, mükemmel bir eşi vardır. Her ne kadar çoğu insan ruh eşinin, mutluluğun mutlak uyumun bir birliği olduğunu düşünse de; gerçek ruh eşi, “kendinizi tamamlamanıza” yardımcı olan kişidir. Ayrıca herkesin, birine ihtiyacı vardır. Eğer, ruh eşinizi bulduğunuzu düşünüyorsanız, bu 10 işaret, emin olmanıza yardımcı olabilir:

1. Sadece Bilirsiniz

İçinizde derin bir şey, onun sizin için mükemmel olduğunu söyler. Sanki daha önceki her şeyi bir kenara bırakan ve sizi ona iten manevi bir güç varmış gibi hissedersiniz.

2. Daha Önce Karşılaşmış Olursunuz

Ruh eşleri, birbirleriyle daha önceki zamanlarda karşılaşırlar. Bağlantınız olmayabilir, yine de aynı yerde bulunabilirsiniz. Aynı sokakta yaşamış olabilir ya da aynı yerlerde yemek yiyebilirsiniz; yine de doğru zaman gelene kadar karşılaşmazsınız.

3. Doğru Zamanda Karşılaşırsınız

Her insan, ruhsal anlamda bağlanmaya hazır olmalı. Yani ruh eşinizle tanışmaya hazır olmalısınız. Bir ilişki yaşamak için bu önemli olmayabilir ancak ruh eşi söz konusu olduğunda, zamanlama önemlidir.

4. Sessiz Alanınız Huzurlu Olduğunuz Yerdir

Birlikte sessiz kalmak, soğuk bir gecede kalın bir battaniyeye benzer. Aynı odada kitap okurken ya da arabada giderken, aranızda sessiz bir huzur olur.

5. Sessiz Düşüncelerini Duyarsınız

Ruh eşiniz, düşüncelerini sözlü olarak ifade etmemiş olsa bile, onun ne düşündüğünü duyabileceğiniz bir derinlik vardır.

6. Birbirinizin Acısını Hissedersiniz

Birbirinizi çok iyi tanırsınız. O kapıdan girdiği anda, onun nasıl olduğunu anlayabilirsiniz. Birbirinizin duygularını hissedersiniz ve birbirinizin mutluluğunu ve neşesini paylaşırsınız.

7. Kusurlarınızı Bilirsiniz

Her insanın kusurları vardır; ancak her olumsuz özelliğin bir yanı da olumludur. Önemli olan, bu kusurları kabul edip ruh eşinizi öyle kabullenmektir.

8. Hedefleriniz Aynıdır

Hedeflerinize ulaşmak için gittiğiniz yollar farklı olabilir, ancak her ikiniz de aynı sonucu istersiniz.

9. Saygı Duyarsınız

İster haftada üç kez halı sahaya gidiyor, ister arkadaşlarıyla dışarıya çıkıyor olsun; bir araya geldiğinizde, baş başa kaldığınız anların özel olduğunu bilerek,  birbirinizin bağımsızlık ihtiyacına saygı duyarsınız.

10. Kıskançlık Yapmazsınız

Ofiste ya da spor salonunda bulunan güzel/yakışıklı insanlar, ilişkiniz için bir tehdit değildir. Ruh eşinize güvenerek, güvende hissedersiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.